OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE  13 X  2019r.

1. Przeżywamy XXVIII niedzielę zwykłą.
  2. Dziś w całej Polsce obchodzimy XIX Dzień Papieski. Z tej okazji zbierane są ofiary na rzecz fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia, pomagającej w edukacji niezamożnej ale uzdolnionej młodzieży. Ofiary można złożyć do puszki przy wyjściu z kościoła.
  3. Dziś ostatnie w tym roku Nabożeństwo Fatimskie o godz. 1700. Zachęcamy do udziału w różańcu pokutnym i procesji z figurą Matki Bożej.
  4. 4. W piątek o godz. 1700 będzie msza św. zbiorowa ku czci Miłosierdzia Bożego.
  5. W przyszłą niedzielę o godz. 1045 będzie msza św. zbiorowa na rocznice urodzin.
  6. Prosimy zelatorów kół różańcowych o odebranie w zakrystii intencji papieskich na przyszły rok. Zachęcamy do zapisywania się do Żywego Różańca zarówno kobiet jak i mężczyzn(…).
  7. Zachęcamy do korzystania z naszej biblioteki parafialnej. Dziękujemy paniom, które na zasadzie wolontariatu ją obsługują i prosimy osoby dysponujące czasem o pomoc. Więcej informacji o bibliotece w gablocie i na stoliku przy wyjściu z kościoła.
  8. W przyszłą sobotę o godz. 1800 na salce będzie można obejrzeć 2 część filmu Bakhita. Więcej informacji w gablocie.
  9. Przypominamy, że w sobotę, 26 X po mszy św. wieczorowej będzie koncert Wszystkich Świętych. Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału.
  10. Jest już terminarz z intencjami mszalnymi na przyszły rok. Można zgłaszać intencje.
  1. We wtorek w parafii św. Józefa w Częstochowie organizowany jest Dzień Dziecka Utraconego. Więcej informacji na ten temat w gablocie przed kościołem.
  2. Można już zgłaszać naszych bliskich zmarłych, za których będziemy modlić się w tzw. wypominkach. Ofiara za wypominki jak w ubiegłych latach czyli równoważność intencji mszalnej od duszy na cały rok.