OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 12 V 2019r.

1. Przeżywamy IV Niedzielę Wielkanocną.

2. Od maja rozpoczynamy nabożeństwa fatimskie. Nabożeństwa zgodnie z objawieniami będą każdego 13-tego dnia miesiąca. Zapraszamy na pierwsze nabożeństwo jutro, w poniedziałek na godz. 1800. Będzie msza św. z intencją zbiorową, a po niej różaniec pokutny i procesja z figurą Matki Bożej.

3. W środę po mszy św. o godz. 1800 będzie na salce spotkanie parafialnego oddziału Akcji Katolickiej.

4. W przyszłą niedzielę na mszy św. o godz. 1045 będzie rocznica I Komunii św. dzieci z klas IV. Spowiedź dla dzieci i ich bliskich będzie w piątek o godz. 1600.

5. W tym tygodniu będą odprawiane, jak w ubiegłych latach msze św. i nabożeństwa majowe na terenie parafii. W czwartek: Blachownia - przy kapliczce obok bloków przy tzw. „Słoneczku”, Trzepizury i Pietrzaki; w piątek: Blachownia - przy krzyżu na ul. Starowiejskiej, u p. Długoszów na ul. Piastów i Wyrazów. Nabożeństwa będą odprawiane o godz. 1900. Mieszkańców prosimy o przygotowanie tych miejsc i liczny udział.