OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE  7  VII  2019r.

1. Przeżywamy XIV niedzielę zwykłą.
  2. Dziś o godz. 1600 będzie adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic Żywego Różańca.
  3. W czwartek jak każdego 11 dnia miesiąca będzie wyjazd na czuwanie na Jasną Górę. Wyjazd sprzed kościoła o godz. 2000.
  4. W przyszła sobotę po mszy św. o godz. 1800 będzie kolejne Nabożeństwo Fatimskie z różańcem pokutnym i procesją z figurą Matki Bożej. Zachęcamy do licznego udziału. Msza św. będzie z intencją zbiorową.
  5. Gorąco dziękujemy wszystkim uczestnikom minionej pielgrzymki do Medugorje za udział, wspólną modlitwę, dobrą postawę, życzliwość i wzajemną pomoc. Bóg zapłać.
  6. Ks. arcybiskup skierował do pracy w naszej parafii nowego wikariusza. Ks. Paweł Szczęsny pracował poprzednio w parafii M.B. Fatimskiej w Kłobucku. Witamy go i życzymy owocnej pracy w naszej wspólnocie.