OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE  19  VI  2022r.

1. Przeżywamy XII niedzielę zwykłą.
  2. Trwa oktawa Bożego Ciała. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach czerwcowych i procesjach wokół kościoła. W czwartek zakończenie oktawy, o godz. 1700będzie msza św. z poświęceniem wianków, a po niej nabożeństwo z procesją i błogosławieństwo dzieci.
  3. W piątek przypada uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msze św. będą o godz. 800, 1000i 1700. Msza św. o godz. 1700 będzie z intencją zbiorową. Ponieważ jest święto nie obowiązuje post pokarmowy.
  4. Kończy się rok szkolny. By rozpocząć wakacje w łasce uświęcającej i z Bożym błogosławieństwem zapraszamy dzieci i młodzież na spowiedź w piątek o godz. 1630. Msza św. na zakończenie roku będzie w przyszłą niedzielę o godz. 1045. Zapraszamy dzieci, młodzież, rodziców, nauczycieli i wychowawców oraz wszystkich pracowników oświaty do wspólnego dziękowania Bogu za miniony rok i do modlitwy o szczęśliwy wypoczynek wakacyjny.