OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE  27  IX  2020r.

1. Przeżywamy dzisiaj uroczystość odpustową ku czci św. Michała Archanioła patrona naszej parafii. Suma odpustowa o godz. 1200.
  2. Liturgicznie święto wypada we wtorek. Przedłużymy nasze świętowanie na ten dzień. Msze św. we wtorek będą o godz. 800, 1000 i 1700. Msza św. o godz. 1700 będzie z intencją zbiorową.
  3. Od czwartku rozpoczyna się październik – miesiąc Różańca św. Zachęcamy dzieci, młodzież i starszych do udziału w nabożeństwach różańcowych, które będą odprawiane po mszy św. wieczorowej. Dzieci zapraszamy do udziału w konkursie różańcowym. Dzieci z klas III w przyszłą niedzielę otrzymają swoje różańce kominijne.
  4. W przyszłą niedzielę nabożeństwo różańcowe będzie połączone z adoracją miesięczną i zmianą tajemnic Żywego Różańca.
  5. Od jutra msze św. wieczorowe w dni powszednie będą godzinę wcześniej, czyli o godz. 1700.
  6. W tym tygodniu przypadają I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca z odpowiednimi nabożeństwami. W piątek od godz. 900 odwiedzamy z komunią św. chorych. Spowiedź pierwszopiątkowa w kościele od godz. 1615.