OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE  8 XII  2019r.

1. Przeżywamy uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP i II Niedzielę Adwentu. Zachęcamy do liczniejszego udziału w roratach – mszach św. czuwania i przygotowania do świąt Bożego Narodzenia.
  2. Dziś w całej Polsce obchodzimy Dzień modlitwy i pomocy Kościołowi na Wschodzie. Z tej okazji przy wyjściu z kościoła zbierane są ofiary na pomoc wspólnotom w krajach byłego Związku Sowieckiego.
  3. W środę o godz. 2000 będzie kolejny wyjazd na czuwanie na Jasną Górę.
  4. W piątek o godz. 1800 będzie msza św. zbiorowa za wstawiennictwem św. Łucji.
  5. W sobotę o godz. 1800 będzie msza św. zbiorowa na rocznice sakramentu małżeństwa.
  6. 6. Od piątku rozpoczynamy nasze rekolekcje adwentowe. Poprowadzi je ks. Mariusz Jędrzejczyk – dyrektor naszego wydawnictwa archidiecezjalnego. Program jest następujący: (osobna kartka)
  7. Zachęcamy do nabycia sobie na stół wigilijny świec Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom. Świece do nabycia przy wyjściu z kościoła i w zakrystii.

P L A N   R E K O L E K C J I   A D W E N T O W Y C H        13 – 15  XII  2019r.

w parafii św. Michała Archanioła w Blachowni

Piątek  13  XII

900 Msza św. z nauką ogólną

1600 Msza św. z nauką dla dzieci

1800 Msza św. z nauką ogólną

Sobota  14  XII

900 Msza św. z nauką ogólną

1100 Msza św. z nauką ogólną

1600 Msza św. z nauką dla dzieci

1800 Msza św. z nauką ogólną                                                                                                             Po mszy św. spotkanie dla młodzieży

Niedziela  15  XII

730 Msza św. z nauką ogólną

930 Msza św. z nauką ogólną

1045 Msza św. z nauką dla dzieci i młodzieży

1200 Msza św. z nauką ogólną

1700 Msza św. z nauką ogólną

SPOWIEDŹ: w sobotę - ½ godz. przed każdą mszą św.

Rekolekcjonista: Ks. Mariusz Jędrzejczyk