OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE  16  I  2022r.

1. Przeżywamy II niedzielę zwykłą.
  2. Od wtorku rozpoczyna się w całym Kościele Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan, tzw. Tydzień Ekumeniczny. Pamiętajmy w naszych modlitwach o ważnej sprawie zjednoczenia wszystkich wyznawców Chrystusa.
  3. W piątek o godz. 1700będzie msza św. zbiorowa ku czci Miłosierdzia Bożego.
  4. Kolejny raz firma Green Office Ecologic wspierająca Kościoły na Wschodzie organizuje w naszej parafii akcję zbiórki zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Zużyty sprzęt można składać jak poprzednio koło salki do wtorku, do godz. 1100. Informacje o akcji na plakacie w gablocie przed kościołem.
  5. Trwają msze św. kolędowe o godz. 1800. W tym tygodniu zapraszamy następujących  parafian:

- poniedziałek (17 I) – ul. Parkowa

- wtorek (18 I) – ul. Sportowa

- środa (19 I) – ul. Korczaka

- czwartek (20 I) – ul. Żeromskiego

- piątek (21 I) – ul. Bankowa

- sobota (22 I) – Plac Konstytucji

Powoli kończymy indywidualną kolędę. Można jeszcze dokonywać zgłoszeń na nadchodzący tydzień.