OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE  9  V  2021r.

1. Przeżywamy VI Niedzielę Wielkanocną.
  2. Od maja rozpoczynamy kolejne nabożeństwa fatimskie. Zgodnie z objawieniami będą odprawiane każdego 13-go dnia miesiąca. Zapraszamy na pierwsze nabożeństwo w czwartek o godz. 1800. Będzie msza św. z intencją zbiorową, a po niej różaniec pokutny i procesja z figurą Matki Bożej.
  3. W środę po mszy św. o godz. 1800 będzie na salce spotkanie Akcji Katolickiej.
  4. W sobotę o godz. 1800 będzie msza św. zbiorowa na rocznice zawarcia sakramentu małżeństwa.
  5. W przyszłą niedzielę o godz. 1045 będzie msza św. zbiorowa na rocznice urodzin. Można zgłaszać intencje.
  6. W miniony poniedziałek przeżywaliśmy uroczystość odpustową. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom sumy odpustowej, dziękujemy asyście procesyjnej, chórowi i służbie liturgicznej. Bóg zapłać.