OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE  5  VII  2020r.

1. Przeżywamy XIV niedzielę zwykłą.

2.Dziś o godz. 1600 będzie miesięczna adoracja  Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic Żywego Różańca.

1. W środę o godz. 1800 będzie msza św. zbiorowa za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  2. W przyszłą sobotę o godz. 1800 będzie msza św. zbiorowa na rocznice zawarcia sakramentu małżeństwa. Można zgłaszać intencje.
  3. Na miejsce ks. Pawła, który odszedł na urlop zdrowotny    ks. arcybiskup niestety nie powołał nowego wikariusza. Spowodowane jest to małą ilością księży w naszej archidiecezji.
  4. Trwają procedury pozwoleń na nowe przyłącze wody na cmentarzu. Aktualnie złożony jest wniosek i czekamy na wydanie odpowiednich mapek ze starostwa powiatowego. Serdecznie dziękujemy za złożone już ofiary na ten cel. Przypominamy, że ofiary można składać w podpisanych kopertach na tacę.