OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE  29 III  2020r.

1. Dziś V niedziela Wielkiego Postu.
  2. W środę o godz. 1800 będzie msza św. zbiorowa za wstawiennictwem MB Nieustającej Pomocy.
  3. W tym tygodniu przypadają I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca z odpowiednimi modlitwami. W tym miesiącu odwołana jest wizyta z komunią św. u chorych. Starszych i chorych, którzy chcą skorzystać z posługi pierwszopiątkowej można zgłosić indywidualnie. Spowiedź pierwszopiąkowa w kościele ze względu na wymogi sanitarne będzie wydłużona, od godz. 1600 do 1800, z zachowaniem wymogów dozwolonej ilości  osób w kościele. Zachęcamy także wszystkich parafian do odprawienia w piątek czy w najbliższym czasie indywidualnie spowiedzi wielkanocnej.
  4. Za tydzień przypada Niedziela Palmowa rozpoczynająca obchody Wielkiego Tygodnia. Na mszach św. poświęcenie palm. Nie będzie miesięcznej adoracji Najświętszego Sakramentu i zmiany tajemnic Żywego Różańca.
  5. Od poniedziałku msze św. wieczorowe w tygodniu będą o godzinę później czyli o godz. 1800. Msze św. popołudniowe w niedziele bez zmian.
  6. Ze względu na epidemię nie możemy normalnie uczestniczyć we mszach św. Zachęcamy by w zamian indywidualnie w ciągu dnia przychodzić na modlitwę do kaplicy adoracji Najświętszego Sakramentu.