INTENCJE MSZALNE 

 

Niedziela 10.03.2019

7.30 + Genowefę Ligudzińską - od córki Wiesławy

9.30 + Stefana Kulsiewicza, Zofię, Stanisława Kulasiewiczów

10.45 W intencji Nikodema 1 r. ur., Hani 4 r. ur., Zbigniewa r.ur.

12.00 Za Parafian 

17.00 + Stanisława Gajdę 6 r. śm.

 

Poniedziałek 11.03.2019r. 

7.00 +  Edwarda Kuczerę

7.30 + Stanisława Matuszczyka - od sabiny z mężem

17.00 + Mikołaja Kota 6 r. śm. 

Wtorek 12.03.2019r.  

7.00 +  Stanisława Matuszczyka - od firmy Impel Security

7.30 + Stanisława Warwasa - od r. Szymańskich z Ostrów

17.00 + Józefa, Ewę, Jolantę, Stanisława Nowaków

Środa 13.03.2019r. 

7.00 rez. p. Kosińska

7.30 + Stanisława Warwasa - od żony Wandy 

17.00 Zbiorowa

Czwartek 14.03.2019r.

7.00 +  Teresę Krzyżanowską - od męża

7.30 + Stanisława Warwasa - od sasiadów Cierpiałów i Lamchów

17.00 + Roberta Kochana - od Ani 

Piątek 15.03.2019r. 

7.00 +  Jana, Anielę Kopańskich, zm. z r. Porębnych i Matyjów

7.30 + Stanisława Warwasa - od r. Hys i Folaron

17.00 + Józefę Gruca

Sobota 16.03.2019r.

7.00 +  Teresę Krzyżanowską - od r. Steców

7.30 + Halinę Pędzioł - od r. Nieorów

17.00 + Krystynę Zębik - od córki z rodziną i syna Artura

 

Niedziela 17. 03.2019r.

7.30 + Wojciecha Bulicza - od r. Adamkiewiczów

9.30 + Bożenę, Janinę, Henryka, Józefę, Tomasza Nowaków, Bronisławę, Józefa Ujmów

10.45 Urodzinowa: * Paulina Ledwoń 4 r. ur., * Wioletta Strzelbicka 60 r. ur. 

12.00 Za Parafian 

17.00 + Józefę, Stefana Nowaków

 

 

INTENCJE MSZALNE

Msza  św. zbiorowa za wstawiennictwem 

Matki Bożej Nieustającej Pomocy 

Środa 13 marca 2019 r. godz. 17.00

 

 

  • W  intencji chorych dzieci,  które modlitwą obejmują członkowie dzieła „Szturmujemy Niebo”
  • o nawrócenie pewnej osoby
  • o dar rodzicielstwa

 

 

 

 

 

  • Jadwigę-Elżbietę Trzepizur 
  • Norberta i Piotra Dominiaków - od r. Bazylczyków
  • Marię Dudek - od r. Matuszewskich i Puchałów
  • Małgorzatę Sukiennik - od r. Głowackich z dziećmi 
  • Stefana Musiała - od sąsiadów z klatki I i II 
  • Stefana Leśniczka - od wujka Julka z rodz. 
  • Roberta Okularczyka - od r. Żuków  
  • Stanisława Warwasa - od r. Dynerów z Konopisk
  • Teresę Krzyżanowską - od r. Praskich
  • Romualdę Szymonik - od kuzynki Lidię
  • Wiesława Dziuk - od Gieni Andrzejczak
  • Wojciecha Garasza - od sąsiadów z bloku 6A
  • Zofię Dulęba 
  • Jadwigę Włoczek - od Urszuli Lewandowskiej z rodz. 
  • Natalię, Stefana Oczkowskich 
  • Helenę-Teresę Kurzynoga - od siostrzenicy Małgorzaty z rodz. 
  • Zofię , Lecha Orubów - od wnuka radosława i syna Zbigniewa z żoną
  • Waldemara Smagę - od współpracowników córki Magdy
  • Ryszarda Smętka - od mamy
  • Ryszradę Nitecką - od swatów Kasperskich
  • Stanisława Dyłe - od żony z rodz. 
  • Eugenię Zielonka - od Tomasza Jarosza i Magdaleny Bereszko z rodz. 
  • Urszulę Żurawską - od r. Kordowskich